Volikogu liikmed

Volikogu on erakonna kõrgeim organ üldkogude vahelisel ajal. Volikogu moodustub erakonna juhatuse liikmetest (valitud SDE üldkogul 30. mail 2015), riigikogu fraktsiooni liikmetest, erakonna Euroopa Parlamendi esindajatest, erakonna Vabariigi Valitsuse liikmetest ning iga piirkonna valitud esindajatest.

Volikogu liikmed juhatuse liikmena:

Jevgeni Ossinovski 626 9100 jevgeni.ossinovski@sm.ee
Kristen Kanarik 52 97 576 kristen.kanarik@sotsdem.ee
Urve Palo 51 77 912 urve.palo@mkm.ee
Indrek Saar 50 82 436 indrek.saar@kul.ee
Helmen Kütt 51 14 339 helmen.kytt@riigikogu.ee
Jaak Allik 50 30 664 allikjaak@gmail.com
Andres Anvelt 52 47 747 andres.anvelt@siseministeerium.ee
Kalvi Kõva 52 16 732 kalvi.kova@riigikogu.ee
Reet Laja 51 82 818 laja@laja.pri.ee
Anto Liivat 55 40 099 anto.liivat@sotsdem.ee
Lauri Läänemets 51 39 037 lauri.laanemets@sotsdem.ee
Marianne Mikko 56 463 614 marianne.mikko@sotsdem.ee
Sven Mikser 6 116 040 sven.mikser@vm.ee
Eiki Nestor 51 83 432 eiki.nestor@riigikogu.ee
Ivari Padar 51 31 851 ivari.padar@riigikogu.ee
Heljo Pikhof 51 19 637 heljo.pikhof@riigikogu.ee
Karel Rüütli 52 46 312 karel.ryytli@gmail.com
Maris Sild 56 938 678 maris@noorsots.ee
Rainer Vakra 58 002 828 rainer.vakra@riigikogu.ee
Sirje Tobreluts 50 50 993 sirje@laheda.ee
Rannar Vassiljev 56 215 610 rannar.vassiljev@gmail.com

Volikogu liikmed fraktsiooni liikmetena:

Hannes Hanso 53 332 467 hannes.hanso@riigikogu.ee
Toomas Jürgenstein 55 629 938 toomas.jyrgenstein@riigikogu.ee
Jaanus Marrandi 51 43 233 jaanus.marrandi@riigikogu.ee
Liisa Oviir 52 88 613 liisa.oviir@riigikogu.ee
Barbi Pilvre 56 207 220 barbi.pilvre@riigikogu.ee
Tanel Talve 51 23 392 tanel.talve@riigikogu.ee
Hardi Volmer 51 49 961 hardi.volmer@riigikogu.ee

Volikogu liige Euroopa Parlamendi liikmena:

Marju Lauristin 5138669 marju.lauristin@ut.ee

Volikogu liikmed piirkondade esindajatena:

Merike Metstak Harjumaa 5278870 merike.metstak@gmail.com
Raivo Uukkivi Harjumaa 5019575 raivo@kivitalupuhkus.ee
Astrid Ojasoon Harjumaa 53730345 astrid.ojasoon@gmail.com
Reili Rand Hiiumaa 56479773 reili.rand@gmail.com
Toomas Kokovkin Hiiumaa 5023075 toomas@hiiumaa.ee
Etti Kagarov Ida-Virumaa 5165521 etti.kagarov@gmail.com
Heiki Luts Ida-Virumaa 5030201 heiki.luts@vaiko.ee
Aili Ilves Ida-Virumaa 53457534 aililleke@gmail.com
Jüri Morozov Jõgevamaa 5098521 jyri.morozov@sotsdem.ee
Asso Nettan Jõgevamaa 53544090 asso.nettan@sotsdem.ee
Margus Nurmik Järvamaa 5094513 margusnurmik@gmail.com
Siret Pihelgas Järvamaa 5188123 siret@smtransport.ee
Markku Olavi Lehtonen Läänemaa 51922291 pikseke@hotmail.com
Enrik Visla Läänemaa 56508789 enrik.visla@rahvamuusik.ee
Kairit Pihlak Lääne-Virumaa 57450259 kairit.pihlak@sotsdem.ee
Kelly Konetski-Ramul Lääne-Virumaa 56875499 kelly.konetski@gmail.com
Tormis Otsma Lääne-Virumaa 5035274 tormis.otsma@sotsdem.ee
Raul Kudre Põlvamaa 5 256 695 raul48@hot.ee
Kaido Palu Põlvamaa 5 159 940 kaidopalu@gmail.com
Kalev Kaljuste Pärnumaa 5137439 kalev@parnumaa.ee
Mercedes Merimaa Pärnumaa 5092261 merimaamercedes@gmail.com
Tõnis Blank Raplamaa 5061322 tonis.blank@mail.ee
Tiit Tammsaar Raplamaa 5039108 tiit.tammsaar@mail.ee
Jaanis Prii Saaremaa 5201967 jaanis@cassiopeia.ee
Rando Kubits Saaremaa 55584402 rando.kubits@ouman.ee
Hanno Matto Tallinn 5643013 hanno.matto@mail.ee
Monika Maljukov Tallinn 5135430 monika.maljukov@sotsdem.ee
Jaak Juske Tallinn 5013160 jaakjuske@gmail.com
Ardo Ojasalu Tallinn 5054242 ardo@img.ee
Tarvo Sarmet Tallinn 5142231 tarvo.sarmet@sotsdem.ee
Tõnu Ints Tartu linn 56490277 tonu.ints@sotsdem.ee
Rita Hade Tartu linn 5058202 rita.hade@ut.ee
Toivo Laht Tartu linn 5102317 toitsla@hot.ee
Priit Lomp Tartumaa 56982166 priit.lomp@gmail.com
Marika Saar Tartumaa 5 227 013 marika.saar@sotsdem.ee
Madis Gross Valgamaa 5174611 madis@tolliste.ee
Kaido Tamberg Valgamaa 5182016 kaidotamberg@hotmail.com
Juhan-Mart Salumäe Viljandimaa 58132863 juhan.salumae@gmail.com
Maarika Õmblus Viljandimaa 56661421 kureplika@gmail.com
Anti Allas Võrumaa 53400409 anti.allas@voru.ee
Raigo Jahu Võrumaa 5276121 raigo.jahu@sotsdem.ee