SDE fraktsioon Riigikogus

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon Riigikogus
Riigikogu, Lossi plats 1A, Tallinn 15165
sotsiaaldemokraadid@riigikogu.ee
Tel: 6 316 606

Fraktsiooni liikmed:

Kalvi Kova fr

Kalvi Kõva

Fraktsiooni esimees
Rahanduskomisjoni liige

Tel: 52 16 732
kalvi.kova@riigikogu.ee

Heljo Pikhof fr

Heljo Pikhof

Fraktsiooni aseesimees
Kultuurikomisjoni liige

Tel: 51 19 637
heljo.pikhof@riigikogu.ee

Liisa Oviir

Liisa Oviir

Fraktsiooni aseesimees
Väliskomisjoni ja Euroopa Liidu asjade komisjoni liige

Tel: 52 88 613
liisa.oviir@riigikogu.ee

Eiki Nestor fr

Eiki Nestor

Riigikogu esimees

Tel: 51 83 432
eiki.nestor@riigikogu.ee


Hannes Hanso fr

Hannes Hanso

Riigikaitsekomisjoni esimees

Tel: 53 332 467
hannes.hanso@riigikogu.ee


Toomas Jyrgenstein

Toomas Jürgenstein

Kultuurikomisjoni liige

Tel: 55 62 99 38

toomas.jyrgenstein@riigikogu.ee


Helmen Kütt fr

Helmen Kütt

Sotsiaalkomisjoni esimees

Tel: 51 14 339
helmen.kytt@riigikogu.ee


inara_luigas

Inara Luigas

Maaelukomisjon

Tel: 51 68 422
inara.luigas@riigikogu.ee

Jaanus Marrandi fr

Jaanus Marrandi

Majanduskomisjoni liige

Tel: 51 43 233
jaanus.marrandi@riigikogu.ee

Marianne Mikko fr

Marianne Mikko

Riigikaitsekomisjoni ja Euroopa Liidu asjade komisjoni liige

Tel: 56 463 614
marianne.mikko@riigikogu.ee

Ivari Padar fr

Ivari Padar

Põhiseaduskomisjoni liige

Tel: 51 31 851
ivari.padar@riigikogu.ee


Barbi Pilvre

Barbi Pilvre

Õiguskomisjoni liige

Tel: 56 207 220
barbi.pilvre@riigikogu.ee

Tanel Talve fr

Tanel Talve

Maaelukomisjoni liige

Tel: 51 23 392
tanel.talve@riigikogu.ee

Rainer Vakra fr

Rainer Vakra

Keskkonnakomisjoni esimees

Tel: 58 002 828
rainer.vakra@riigikogu.ee


Hardi Volmer fr

Hardi Volmer

Õiguskomisjoni liige

Tel: 5149961
hardi.volmer@riigikogu.ee

Fraktsiooni töötajad:

Heli Kirt heli.kirt@riigikogu.ee 6 316 606
Sekretariaadi juhataja
Toomas Sildam toomas.sildam@gmail.com 5026840
Fraktsiooni meedianõunik
Jevgenia Savina savina.jevgenia@gmail.com 53 856 666
Fraktsiooni meedianõunik
Viivika Sirelpu viivika.sirelpu@riigikogu.ee 6 316 585
Fraktsiooni õigusnõunik 56 252 786
Mihkel Liivo mihkel.liivo@riigikogu.ee 6 316 302
Riigikogu esimehe
Eiki Nestori nõunik
Marju Tamp marju.tamp@riigikogu.ee 6 316 301
Riigikogu esimehe
Eiki Nestori nõunik