Piirkondade koordinaatorid

Aire Kalaus 3

Aire Kalaus

Tallinna koordinaator

Tel: 55 28 125
aire.kalaus@sotsdem.ee


Astrid Ojasoon 3

Astrid Ojasoon

Harju- ja Raplamaa arendusjuht

Tel: 53 730 345
astrid.ojasoon@gmail.com


Elo Öösalu 3

Elo Öösalu

Järva- ja Viljandimaa koordinaator

Tel: 58 056 658
elo.oosalu@sotsdem.ee

airi-peenema2

Airi Peenema

Lääne- ja Ida-Virumaa koordinaator

Tel: 51 000 62
airi.peenema@sotsdem.ee


Reeli Reimann 3

Reeli Reimann

Lääne- ja Ida-Virumaa koordinaator

(lapsehoolduspuhkusel)

Tel: 53 328 400
reeli.reimann@sotsdem.ee


Jana Ristimets 3

Jana Ristimets

Pärnu- ja Läänemaa koordinaator

Tel: 53 486 338
jana.ristimets@gmail.com


Jüri Morozov 3

Jüri Morozov

Jõgeva- ja Tartumaa arendusjuht

Tel: 5098521
jyri.morozov@sotsdem.ee

Virge Mastik web

Virge Mastik

Põlva-, Valga- ja Võrumaa koordinaator

Tel: 53 636 120

virge.mastik@sotsdem.ee


Katrin Kare 3

Katrin Kare

Põlva-, Valga- ja Võrumaa koordinaator

(lapsehoolduspuhkusel)

Tel: 51 02 621
katrin.kare@sotsdem.ee